101 882
57 174
135 427
435 109

BERLIN - MICHEL 88-90 VERDI kr 450.- (511)

Annonse nr: 3776514

SE BILDE.....

KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. PÅ ALLE OBJEKTER SOM LEGGES UT TIL kr 1.- GIS DET INGEN FORM FOR GARANTI MED HENSYN TIL EKTHET AV MERKENE. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! PS: FOR MINE DANSKE KUNDER HAR JEG KONTO I EN DANSK BANK FOR PROBLEMFRI BETALING.KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet24.01.2022 12:44:29
Sluttet30.01.2022 20:46:00
Solgt forkr 59,00
59

Annonse nr: 3776514
Høyeste Budgiver aron3 (32)  Se budgivers karakterbok
aron3kr 59,00 (Autobud)30.01.2022 20:41:28
Oleb53kr 54,0030.01.2022 20:41:28
aron3kr 40,0030.01.2022 00:14:24
Soggebergetkr 35,00 (Autobud)30.01.2022 00:14:24
Soggebergetkr 30,00 (Autobud)27.01.2022 21:56:56
pinsettkr 25,0027.01.2022 21:56:56
Soggebergetkr 10,0024.01.2022 17:00:02
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10941)