129 345
95 619
66 359
214 505

God Jul (Saga Nr. 2020) - St. HERADSBYGD 20-12-72

Annonse nr: 3774347
God Jul (Saga Nr. 2020) - St. HERADSBYGD 20-12-72God Jul (Saga Nr. 2020) - St. HERADSBYGD 20-12-72

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet 2296 Heradsbygd 20-12-1972 med NK 701.

Saga Kunstforlag Nr. 2020.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet23.01.2022 10:31:59
Sluttet01.02.2022 19:46:00
Solgt forkr 12,00
12

Annonse vist25 ganger
Annonse nr: 3774347
Høyeste Budgiver Kanina (1675)  Se budgivers karakterbok
Kaninakr 12,0024.01.2022 17:15:47
Nurekr 10,0023.01.2022 11:31:50

Karakterer (15507)