126 689
86 089
106 701
341 953

100 postfriske A-merker . Pålydende 1900,-kr

Annonse nr: 3768150

Postfriske, i hovedsak selvklebende  (se bildet).

VIPS til 93407371 Eller send pengene til Bankkonto som du får ved tilslag.

Objektets tilstand
Selger betaler
Utropspriskr 950,00
950
Startet19.01.2022 18:30:00
Sluttet26.01.2022 20:30:00
Solgt forkr 950,00
950

Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 3768150
Høyeste Budgiver Olav3D (4)  Se budgivers karakterbok
Olav3Dkr 950,0023.01.2022 00:19:01
Selger:  TerJens

Medlem siden: 04.01.2001
Sted: Bønes
Karakterer (5)