129 345
95 619
66 359
214 505

God Jul (Mittet 5316) - St. OSLO 21-12-1961

Annonse nr: 3767380
God Jul (Mittet 5316) - St. OSLO 21-12-1961God Jul (Mittet 5316) - St. OSLO 21-12-1961

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Oslo 21-12-1961.

Mittet 5316.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet18.01.2022 23:16:56
Sluttet29.01.2022 19:51:00

Annonse nr: 3767380
Høyeste Budgiver Kanina (1675)  Se budgivers karakterbok
Kaninakr 10,0021.01.2022 12:38:45

Karakterer (15507)