126 395
86 642
110 387
354 525

Postfriske merker (NOK 100) til portobruk!!

Annonse nr: 3765410

Lot postfriske norske merker pålydende NOK 100, selges billigere enn pålydende. Valører fra 50 øre og opp til med 10 kr. Merkene er fra siste del av 70 tallet og opp til dagens dato. Scan er en illustrasjon av merkene som vil bli levert. Spesifikke ønsker om bestemte merker kan beklageligvis ikke etterkommes.

Kun reell porto tilkommer kjøp nå prisen.

For postkort, se beskrivelse hvor vidt kortet er UB (ubrukt) eller brukt. For frimerker og brev se scan for kvalitet og tagging. Returrett for feil som ikke er beskrevet eller fremkommer av scan. Porto belastes kjøper etter postens satser + 5 kr. Minimum kr. 24 per forsendelse. Tar ikke ansvar for objekter som blir skadet eller borte under postgangen. Forsendelser med samlet tilslagssum på 1000 kr eller mer sendes i Norgespakke/rekommandert brev, dersom ikke annet avtales.
Objektets tilstand
AuksjonstypeD
Utropspriskr 50,00
50
Antall tilgjengelig: 27 stk.
Startet26.01.2022 20:50:22
Sluttet29.01.2022 20:50:22
Annonse nr: 3765410
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (6049)