126 700
86 088
106 701
341 970

Frimerkehefter til portobruk, pålyd 500 kr. Se tekst!

Annonse nr: 3763965

Postfriske frimerkehefter (både hele og halve hefter) til portobruk, pålydende 500 kr (valører 1 kr til 6 kr, mulig det kan være valører mer enn 6 kr). Det vil være en noenlunde jevn fordeling i pålydende over valørene. Reell porto kommer i tillegg til salgspris. Scan er kun en illustrasjon.

For postkort, se beskrivelse hvor vidt kortet er UB (ubrukt) eller brukt. For frimerker og brev se scan for kvalitet og tagging. Returrett for feil som ikke er beskrevet eller fremkommer av scan. Porto belastes kjøper etter postens satser + 5 kr. Minimum kr. 24 per forsendelse. Tar ikke ansvar for objekter som blir skadet eller borte under postgangen. Forsendelser med samlet tilslagssum på 1000 kr eller mer sendes i Norgespakke/rekommandert brev, dersom ikke annet avtales.
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 260,00
260
Startet25.01.2022 21:35:38
Sluttet28.01.2022 21:35:38
Annonse nr: 3763965
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (6033)