134 475
70 655
15 285
43 657

NK86 II (**)

Annonse nr: 3748426
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

Velg bilde

Postfrisk NK 86 II med heldekkende orginalgummi. Svært pent merke og orginallim som er fullstendig ukrakkelert.

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet08.01.2022 19:12:43
Sluttet16.01.2022 21:00:00
Solgt forkr 1 350,00
1350

Annonse vist112 ganger
NK86 II (**)
Annonse nr: 3748426
Høyeste Budgiver sallan (251)  Se budgivers karakterbok
sallankr 1 350,0016.01.2022 10:12:09
gaiskr 1 300,00 (Autobud)16.01.2022 10:12:09
gaiskr 1 200,0016.01.2022 07:16:28
sallankr 1 150,00 (Autobud)16.01.2022 07:16:28
sallankr 650,00 (Autobud)13.01.2022 10:55:14
Eilertl69kr 600,0013.01.2022 10:55:14
sallankr 432,0009.01.2022 19:38:02
Rottkr 425,00 (Autobud)09.01.2022 19:38:02
Rottkr 407,0009.01.2022 15:39:03
alffrankkr 389,00 (Autobud)09.01.2022 15:39:03
alffrankkr 357,0009.01.2022 01:16:37
sallankr 350,00 (Autobud)09.01.2022 01:16:37
sallankr 332,00 (Autobud)08.01.2022 22:16:21
NORSTAMPSkr 307,0008.01.2022 22:16:21
sallankr 282,0008.01.2022 21:09:54
Kjells Samlerbodkr 278,00 (Autobud)08.01.2022 21:09:54
Kjells Samlerbodkr 167,0008.01.2022 21:06:44
temkr 150,00 (Autobud)08.01.2022 21:06:44
temkr 19,00 (Autobud)08.01.2022 20:51:50
NORSTAMPSkr 17,0008.01.2022 20:51:50
temkr 15,00 (Autobud)08.01.2022 20:51:41
NORSTAMPSkr 13,0008.01.2022 20:51:41
temkr 11,00 (Autobud)08.01.2022 20:51:32
NORSTAMPSkr 9,0008.01.2022 20:51:32
temkr 7,00 (Autobud)08.01.2022 20:51:23
NORSTAMPSkr 5,0008.01.2022 20:51:23
temkr 3,0008.01.2022 20:49:53
NORSTAMPSkr 1,0008.01.2022 19:43:29
Selger:  Williamsen

Medlem siden: 01.03.2020
Karakterer (140)