122 741
74 888
189 924
610 586

AFA : 107. Provisorier. (1926 - 29)** ( Ark)

Annonse nr: 3746125
1926 - 29
1926 - 29

Monaco.

Postfrisk.

25stk.merker,ark.

Se bilde.

Objektets tilstand
Salgspriskr 90,00
90
Annonse vist37 ganger
Referanse nr/#Album. P. 7 nr 72

Karakterer (5013)