134 475
70 655
15 285
43 657

STOR KASSE FULL - SE 125 BILDER

Annonse nr: 3746109

MÅ RYDDE LITT EFTER FJORÅRETS SESONG..... BRA KASSE MED MANGE REST SAMLINGER FRA DIVERSE OMRÅDER, LØSE ALBUM SIDER MED EN MENGDE MERKER ETC..... TOTALT SÅ FÅR DU ENORME MENGDER MED MERKER. HER FÅR DU DET GARANTERT MYE MORRO.... VISER ET LITE UTSNITT AV DET HELE PÅ 125 BILDER.... LYKKE TIL !

KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. PÅ ALLE OBJEKTER SOM LEGGES UT TIL kr 1.- GIS DET INGEN FORM FOR GARANTI MED HENSYN TIL EKTHET AV MERKENE. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! PS: FOR MINE DANSKE KUNDER HAR JEG KONTO I EN DANSK BANK FOR PROBLEMFRI BETALING.KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet07.01.2022 12:40:50
Sluttet16.01.2022 22:30:00
Solgt forkr 755,00
755

Annonse vist257 ganger
Annonse nr: 3746109
Høyeste Budgiver Bogvold (1235)  Se budgivers karakterbok
Bogvoldkr 755,0016.01.2022 10:48:31
pinsettkr 750,00 (Autobud)16.01.2022 10:48:31
pinsettkr 705,0015.01.2022 22:00:00
Bogvoldkr 655,0013.01.2022 19:10:23
Soggebergetkr 605,0012.01.2022 19:57:58
Bogvoldkr 555,0012.01.2022 15:07:22
Soggebergetkr 550,00 (Autobud)12.01.2022 15:07:22
Soggebergetkr 505,00 (Autobud)11.01.2022 18:54:12
Bogvoldkr 480,0011.01.2022 18:54:12
Soggebergetkr 455,00 (Autobud)08.01.2022 10:43:45
NORSTAMPSkr 430,0008.01.2022 10:43:45
Soggebergetkr 405,00 (Autobud)08.01.2022 10:43:27
NORSTAMPSkr 380,0008.01.2022 10:43:27
Soggebergetkr 355,00 (Autobud)08.01.2022 10:43:17
NORSTAMPSkr 330,0008.01.2022 10:43:17
Soggebergetkr 305,00 (Autobud)08.01.2022 10:26:31
NORSTAMPSkr 280,0008.01.2022 10:26:31
Soggebergetkr 255,00 (Autobud)08.01.2022 10:26:18
NORSTAMPSkr 230,0008.01.2022 10:26:18
Soggebergetkr 205,00 (Autobud)08.01.2022 10:26:11
NORSTAMPSkr 185,0008.01.2022 10:26:11
Soggebergetkr 165,00 (Autobud)08.01.2022 10:25:35
NORSTAMPSkr 145,0008.01.2022 10:25:35
Soggebergetkr 125,00 (Autobud)08.01.2022 10:25:27
NORSTAMPSkr 105,0008.01.2022 10:25:27
Soggebergetkr 95,00 (Autobud)08.01.2022 10:25:15
NORSTAMPSkr 85,0008.01.2022 10:25:15
Soggebergetkr 75,00 (Autobud)08.01.2022 10:24:28
NORSTAMPSkr 70,0008.01.2022 10:24:28
Soggebergetkr 65,0008.01.2022 10:23:31
NORSTAMPSkr 60,0008.01.2022 10:16:43
Bogvoldkr 55,00 (Autobud)08.01.2022 10:16:34
NORSTAMPSkr 50,0008.01.2022 10:16:34
Bogvoldkr 47,00 (Autobud)08.01.2022 10:11:38
NORSTAMPSkr 44,0008.01.2022 10:11:38
Bogvoldkr 41,00 (Autobud)08.01.2022 10:11:07
NORSTAMPSkr 38,0008.01.2022 10:11:07
Bogvoldkr 35,00 (Autobud)08.01.2022 10:11:00
NORSTAMPSkr 32,0008.01.2022 10:11:00
Bogvoldkr 29,00 (Autobud)08.01.2022 10:09:40
NORSTAMPSkr 26,0008.01.2022 10:09:40
Bogvoldkr 24,00 (Autobud)08.01.2022 10:09:31
NORSTAMPSkr 22,0008.01.2022 10:09:31
Bogvoldkr 20,00 (Autobud)08.01.2022 10:09:24
NORSTAMPSkr 18,0008.01.2022 10:09:24
Bogvoldkr 16,00 (Autobud)08.01.2022 10:06:50
NORSTAMPSkr 14,0008.01.2022 10:06:50
Bogvoldkr 12,0007.01.2022 19:45:07
NORSTAMPSkr 10,0007.01.2022 13:34:56
Selger:  Horst

NFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10590)