133 714
70 651
15 290
43 696

ENGLAND - RYDDELOT - (P-551)

Annonse nr: 3745897

SE BILDE.......

KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. PÅ ALLE OBJEKTER SOM LEGGES UT TIL kr 1.- GIS DET INGEN FORM FOR GARANTI MED HENSYN TIL EKTHET AV MERKENE. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! PS: FOR MINE DANSKE KUNDER HAR JEG KONTO I EN DANSK BANK FOR PROBLEMFRI BETALING.KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet07.01.2022 09:45:25
Sluttet16.01.2022 21:40:00
Solgt forkr 155,00
155

Annonse vist95 ganger
ENGLAND - RYDDELOT - (P-551)
Annonse nr: 3745897
Høyeste Budgiver somins (1325)  Se budgivers karakterbok
sominskr 155,0016.01.2022 20:50:42
Blåhuskr 135,0016.01.2022 13:46:11
Soggebergetkr 115,00 (Autobud)15.01.2022 08:30:44
Willinickersenkr 100,0015.01.2022 08:30:44
Soggebergetkr 75,00 (Autobud)12.01.2022 11:03:37
Mr wowkr 70,0012.01.2022 11:03:37
Soggebergetkr 55,00 (Autobud)08.01.2022 20:30:46
Willinickersenkr 50,0008.01.2022 20:30:46
Soggebergetkr 35,0008.01.2022 10:24:04
Bogvoldkr 34,00 (Autobud)08.01.2022 10:24:04
Bogvoldkr 22,00 (Autobud)07.01.2022 21:58:10
kortoggodt66kr 20,0007.01.2022 21:58:10
Bogvoldkr 16,0007.01.2022 19:45:51
deok55kr 15,00 (Autobud)07.01.2022 19:45:51
deok55kr 14,00 (Autobud)07.01.2022 19:45:37
Bogvoldkr 12,0007.01.2022 19:45:37
deok55kr 10,0007.01.2022 17:08:49
Selger:  Horst

NFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10590)