134 322
70 658
15 275
43 576

ISLAND - AFA 93 ,xx, VERDI kr 2.300.- (505)

Annonse nr: 3741307

SE BILDE.....

KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. PÅ ALLE OBJEKTER SOM LEGGES UT TIL kr 1.- GIS DET INGEN FORM FOR GARANTI MED HENSYN TIL EKTHET AV MERKENE. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! PS: FOR MINE DANSKE KUNDER HAR JEG KONTO I EN DANSK BANK FOR PROBLEMFRI BETALING.KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet05.01.2022 13:47:57
Sluttet16.01.2022 21:45:00
Solgt forkr 140,00
140

Annonse vist87 ganger
Annonse nr: 3741307
Høyeste Budgiver somins (1325)  Se budgivers karakterbok
sominskr 140,0016.01.2022 20:33:58
Soggebergetkr 135,00 (Autobud)16.01.2022 20:33:58
Soggebergetkr 120,00 (Autobud)15.01.2022 22:01:43
pinsettkr 100,0015.01.2022 22:01:43
Soggebergetkr 47,00 (Autobud)05.01.2022 21:12:14
Berlingo01kr 44,0005.01.2022 21:12:14
Soggebergetkr 41,00 (Autobud)05.01.2022 21:10:24
Berlingo01kr 38,0005.01.2022 21:10:24
Soggebergetkr 35,00 (Autobud)05.01.2022 21:09:59
Berlingo01kr 32,0005.01.2022 21:09:59
Soggebergetkr 29,00 (Autobud)05.01.2022 21:09:38
Berlingo01kr 26,0005.01.2022 21:09:38
Soggebergetkr 24,00 (Autobud)05.01.2022 21:09:18
Berlingo01kr 22,0005.01.2022 21:09:18
Soggebergetkr 20,00 (Autobud)05.01.2022 21:08:56
Berlingo01kr 18,0005.01.2022 21:08:56
Soggebergetkr 16,0005.01.2022 20:32:11
Berlingo01kr 14,0005.01.2022 15:47:24
NORSTAMPSkr 12,0005.01.2022 15:11:13
Berlingo01kr 10,0005.01.2022 14:27:57
Selger:  Horst

NFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10590)