126 905
87 442
112 493
363 886

Universitetet. Christiania (Abel 825) - Postgått 1911

Annonse nr: 3737272

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/alderspreg.

Stemplet Kristiania 21-9-1911.

Abel 825.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
20
Startet03.01.2022 10:59:52
Sluttet13.01.2022 19:07:00
Solgt forkr 22,00
22

Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 3737272
Høyeste Budgiver baronen50 (23972)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 22,00 (Autobud)03.01.2022 17:16:01
birgholkr 22,0003.01.2022 17:16:01
baronen50kr 20,0003.01.2022 15:21:09

Karakterer (14333)