131 520
78 157
241 014
776 388

NK1399 og NK1400 med variant: avvikende størrelse

Annonse nr: 3735505
NK1399 og NK1400 med variant: avvikende størrelseNK1399 og NK1400 med variant: avvikende størrelse

2 merker fra hefter som har vært skjevt skåret. NK1399 er lavere enn normalt, NK1400 er høyere enn normalt. Begge merker lett rundstemplet.

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 20,00
20
Startet27.02.2022 16:20:39
Sluttet13.03.2022 16:20:39
Solgt forkr 20,00
20

Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 3735505
Høyeste Budgiver haming (3948)  Se budgivers karakterbok
hamingkr 20,0013.03.2022 14:51:29
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9650)