126 693
86 435
109 231
349 849

NK 428-30. POSTFRISK** (360,-)

Annonse nr: 3718687

POSTFRISK**

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet19.12.2021 08:59:32
Sluttet27.12.2021 18:06:00
Solgt forkr 30,00
30

Annonse vist11 ganger
Annonse nr: 3718687
Høyeste Budgiver svbern (8025)  Se budgivers karakterbok
svbernkr 30,0027.12.2021 09:33:13
MortenSBkr 29,00 (Autobud)27.12.2021 09:33:13
MortenSBkr 26,0026.12.2021 20:44:54
Soggebergetkr 25,00 (Autobud)26.12.2021 20:44:54
Soggebergetkr 24,00 (Autobud)25.12.2021 14:25:58
Leif H.kr 22,0025.12.2021 14:25:58
Soggebergetkr 20,00 (Autobud)25.12.2021 14:25:42
Leif H.kr 18,0025.12.2021 14:25:42
Soggebergetkr 14,00 (Autobud)24.12.2021 16:41:04
Frodekokkinkr 12,0024.12.2021 16:41:04
Soggebergetkr 10,0024.12.2021 15:30:18

Karakterer (23083)