126 043
86 690
110 806
356 056

NK 415-17. POSTFRISK ** (420,-)

Annonse nr: 3718682

POSTFRISK**

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet19.12.2021 08:53:21
Sluttet27.12.2021 18:06:00
Solgt forkr 36,00
36

Annonse nr: 3718682
Høyeste Budgiver Soggeberget (9673)  Se budgivers karakterbok
Soggebergetkr 36,0027.12.2021 16:32:20
Leif H.kr 33,0027.12.2021 13:57:15
Topgunkr 31,00 (Autobud)27.12.2021 13:57:15
Topgunkr 30,0027.12.2021 13:23:44
Leif H.kr 27,0025.12.2021 14:27:14
Soggebergetkr 25,00 (Autobud)25.12.2021 14:27:14
Soggebergetkr 23,00 (Autobud)25.12.2021 14:26:55
Leif H.kr 21,0025.12.2021 14:26:55
Soggebergetkr 10,0024.12.2021 15:30:33

Karakterer (23191)