126 693
86 435
109 231
349 849

NK 407-09. POSTFRISK** (150,-)

Annonse nr: 3718677

POSTFRISK**

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet19.12.2021 08:48:48
Sluttet27.12.2021 18:06:00
Solgt forkr 16,00
16

Annonse nr: 3718677
Høyeste Budgiver svbern (8025)  Se budgivers karakterbok
svbernkr 16,0027.12.2021 09:32:54
Soggebergetkr 15,00 (Autobud)27.12.2021 09:32:54
Soggebergetkr 14,0024.12.2021 15:30:47
Beryll58kr 12,00 (Autobud)24.12.2021 15:30:47
Beryll58kr 10,0022.12.2021 12:59:00

Karakterer (23083)