127 310
87 441
112 570
363 981

NK 354-58. POSTFRISK** (850,-)

Annonse nr: 3718629

POSTFRISK**

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet19.12.2021 02:35:03
Sluttet27.12.2021 18:06:00
Solgt forkr 55,00
55

Annonse vist17 ganger
Annonse nr: 3718629
Høyeste Budgiver Soggeberget (9674)  Se budgivers karakterbok
Soggebergetkr 55,00 (Autobud)25.12.2021 14:04:40
Leif H.kr 51,0025.12.2021 14:04:40
Soggebergetkr 45,00 (Autobud)25.12.2021 14:04:09
Leif H.kr 42,0025.12.2021 14:04:09
Soggebergetkr 39,00 (Autobud)25.12.2021 14:03:36
Leif H.kr 36,0025.12.2021 14:03:36
Soggebergetkr 32,0024.12.2021 15:32:16
Tuddalkr 30,00 (Autobud)24.12.2021 15:32:16
Tuddalkr 10,0021.12.2021 17:23:23

Karakterer (23233)