127 310
87 441
112 570
363 981

NK 259. POSTFRISK** (775,-)

Annonse nr: 3718003

POSTFRISK**

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet18.12.2021 16:08:44
Sluttet27.12.2021 18:06:00
Solgt forkr 235,00
235

Annonse vist24 ganger
NK 259. POSTFRISK** (775,-)
Annonse nr: 3718003
Høyeste Budgiver Ljosen (241)  Se budgivers karakterbok
Ljosenkr 235,0027.12.2021 14:19:52
Terje 1234kr 210,00 (Autobud)27.12.2021 14:19:40
Ljosenkr 205,0027.12.2021 14:19:40
Terje 1234kr 175,00 (Autobud)22.12.2021 09:19:03
Ljosenkr 155,0022.12.2021 09:19:03
Terje 1234kr 120,0022.12.2021 00:09:49
Ljosenkr 105,00 (Autobud)22.12.2021 00:09:49
Ljosenkr 90,0020.12.2021 16:13:54
Soggebergetkr 80,00 (Autobud)19.12.2021 21:37:52
Blafjellakr 76,0019.12.2021 21:37:52
Soggebergetkr 71,00 (Autobud)19.12.2021 11:59:28
Rottkr 66,0019.12.2021 11:59:28
Soggebergetkr 10,0018.12.2021 16:32:10

Karakterer (23233)