126 291
86 642
110 368
354 491

Reich krigspost;Legion franske frivillige Østfronten **

Annonse nr: 3693864

Sett med 3 parstykker med 'tabs' på v.side, prima postfrisk, 1942/43?

Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
40
Startet06.12.2021 08:28:40
Sluttet16.12.2021 08:23:00
Solgt forkr 95,00
95

Annonse vist42 ganger
Annonse nr: 3693864
Høyeste Budgiver Mikkie 53 (1109)  Se budgivers karakterbok
Mikkie 53kr 95,0015.12.2021 20:00:29
sominskr 90,00 (Autobud)15.12.2021 20:00:29
sominskr 75,0015.12.2021 19:51:40
Mikkie 53kr 70,00 (Autobud)15.12.2021 19:51:12
sominskr 65,0015.12.2021 19:51:12
Mikkie 53kr 55,00 (Autobud)15.12.2021 19:50:44
sominskr 50,0015.12.2021 19:50:44
Mikkie 53kr 40,0014.12.2021 09:59:29
Selger:  YmerX

ProVerifisert
Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (33719)