133 862
70 695
16 163
45 781

HEDDAL STAVKIRKE Mittet 1813/1

Annonse nr: 3690159

Stemplet i 1971, frimerke mangler.

Samler sammen og sender Mandag.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
8
Startet24.12.2021 22:36:07
Sluttet31.12.2021 22:36:07
Annonse nr: 3690159
Selger:  detomaso

Medlem siden: 14.02.2004
Sted: FAUSKE
Karakterer (4433)