134 055
Auksjoner nå
70 756
Fastprisvarer
14 038
Salg i år
39 443
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Norge NK 19 Id - verdi 500 NOK

Annonse nr: 3686991

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet03.12.2021 15:00:00         
Sluttet07.12.2021 22:26:00
Solgt forkr 95,00
95
  
Annonse vist26 ganger
Norge NK 19 Id - verdi 500 NOK
Annonse nr: 3686991
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Williamsen (132)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Williamsenkr 95,00 (Autobud)07.12.2021 18:26:06
Sofus62kr 90,0007.12.2021 18:26:06
Williamsenkr 80,0007.12.2021 17:46:20
Soggebergetkr 75,00 (Autobud)07.12.2021 17:46:20
Soggebergetkr 70,0005.12.2021 14:49:40
Williamsenkr 67,70 (Autobud)05.12.2021 14:49:40
Williamsenkr 60,0004.12.2021 21:02:42
gaamlidkr 55,00 (Autobud)04.12.2021 21:02:42
gaamlidkr 40,0004.12.2021 21:01:46
Williamsenkr 35,00 (Autobud)04.12.2021 16:45:14
i-nkr 30,0004.12.2021 16:45:14
Williamsenkr 25,00 (Autobud)04.12.2021 16:44:59
i-nkr 20,0004.12.2021 16:44:59
Williamsenkr 15,0004.12.2021 14:32:52
i-nkr 10,0004.12.2021 13:24:17
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (20971)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.