134 089
Auksjoner nå
70 756
Fastprisvarer
14 056
Salg i år
39 466
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Norge NK 16 Ib - verdi 600 NOK

Annonse nr: 3686987

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet03.12.2021 15:00:00         
Sluttet07.12.2021 22:26:00
Solgt forkr 100,00
100
  
Annonse vist27 ganger
Norge NK 16 Ib - verdi 600 NOK
Annonse nr: 3686987
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver somins (1304)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
sominskr 100,00 (Autobud)07.12.2021 21:53:27
gaamlidkr 95,0007.12.2021 21:53:27
sominskr 86,6707.12.2021 21:50:52
gaamlidkr 85,00 (Autobud)07.12.2021 21:50:52
gaamlidkr 81,6707.12.2021 19:11:22
Williamsenkr 76,67 (Autobud)07.12.2021 19:10:59
gaamlidkr 75,0007.12.2021 19:10:59
Williamsenkr 65,0007.12.2021 17:48:43
gaamlidkr 60,00 (Autobud)07.12.2021 17:48:43
gaamlidkr 25,0004.12.2021 21:02:25
Mr wowkr 20,00 (Autobud)04.12.2021 21:02:25
Mr wowkr 15,0004.12.2021 15:31:27
aho1966kr 10,0004.12.2021 12:28:41
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (20971)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.