134 427
Auksjoner nå
70 738
Fastprisvarer
13 356
Salg i år
37 606
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Norge NK 7 t.3 tynnhet - verdi 1.600 NOK

Annonse nr: 3686965

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet03.12.2021 15:00:00         
Sluttet07.12.2021 22:30:00
Solgt forkr 345,00
345
  
Annonse vist110 ganger
Norge NK 7 t.3 tynnhet - verdi 1.600 NOK
Annonse nr: 3686965
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Morten1974 (1064)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Morten1974kr 345,0007.12.2021 22:26:14
coxpomonakr 340,00 (Autobud)07.12.2021 22:26:14
coxpomonakr 325,00 (Autobud)07.12.2021 22:25:51
Morten1974kr 320,0007.12.2021 22:25:51
coxpomonakr 305,00 (Autobud)07.12.2021 22:25:29
Morten1974kr 300,0007.12.2021 22:25:29
coxpomonakr 255,0007.12.2021 22:22:41
Morten1974kr 250,00 (Autobud)07.12.2021 22:22:41
Morten1974kr 245,0007.12.2021 20:10:56
preinkr 240,00 (Autobud)07.12.2021 20:10:56
preinkr 230,00 (Autobud)07.12.2021 20:10:04
Morten1974kr 225,0007.12.2021 20:10:04
preinkr 216,6707.12.2021 18:01:46
Williamsenkr 211,67 (Autobud)07.12.2021 18:01:29
preinkr 210,0007.12.2021 18:01:29
Williamsenkr 185,0007.12.2021 17:47:19
Morten1974kr 180,0007.12.2021 17:06:08
Williamsenkr 176,70 (Autobud)07.12.2021 17:06:08
Williamsenkr 170,00 (Autobud)07.12.2021 17:04:23
Morten1974kr 165,0007.12.2021 17:04:23
Williamsenkr 155,0007.12.2021 09:54:21
preinkr 150,00 (Autobud)07.12.2021 09:54:21
preinkr 140,0007.12.2021 07:34:22
Williamsenkr 135,00 (Autobud)07.12.2021 07:34:22
Williamsenkr 110,00 (Autobud)05.12.2021 14:48:27
Soggebergetkr 105,0005.12.2021 14:48:27
Williamsenkr 55,00 (Autobud)04.12.2021 16:46:51
i-nkr 50,0004.12.2021 16:46:51
Williamsenkr 45,0004.12.2021 13:54:35
i-nkr 40,00 (Autobud)04.12.2021 13:54:35
i-nkr 35,0004.12.2021 13:20:58
preinkr 30,00 (Autobud)04.12.2021 13:20:44
i-nkr 30,0004.12.2021 13:20:44
preinkr 20,0004.12.2021 07:30:17
coxpomonakr 15,0004.12.2021 03:26:11
NORSTAMPSkr 10,0003.12.2021 15:59:19
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (20960)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.