133 953
Auksjoner nå
70 647
Fastprisvarer
15 572
Salg i år
44 671
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Danmark Dybbølblokke lux - verdi 1.700 NOK

Annonse nr: 3686651

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet03.12.2021 15:00:00         
Sluttet07.12.2021 22:22:00
Solgt forkr 195,00
195
  
Annonse vist75 ganger
Danmark Dybbølblokke lux - verdi 1.700 NOK
Annonse nr: 3686651
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Essi63 (10194)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Essi63kr 195,00 (Autobud)07.12.2021 22:09:12
Soggebergetkr 190,0007.12.2021 22:09:12
Essi63kr 185,0007.12.2021 22:07:50
Oleb53kr 184,00 (Autobud)07.12.2021 22:07:50
Oleb53kr 160,0007.12.2021 21:57:11
Essi63kr 155,0007.12.2021 21:31:49
Soggebergetkr 150,00 (Autobud)07.12.2021 21:31:49
Soggebergetkr 135,0007.12.2021 19:23:02
makkr 133,00 (Autobud)07.12.2021 19:23:02
makkr 120,0007.12.2021 01:03:46
Essi63kr 115,0005.12.2021 21:26:55
Soggebergetkr 110,00 (Autobud)05.12.2021 21:26:55
Soggebergetkr 90,0005.12.2021 16:05:15
Essi63kr 85,00 (Autobud)05.12.2021 16:05:15
Essi63kr 65,00 (Autobud)05.12.2021 13:28:12
i-nkr 60,0005.12.2021 13:28:12
Essi63kr 55,00 (Autobud)05.12.2021 13:27:22
i-nkr 50,0005.12.2021 13:27:22
Essi63kr 45,00 (Autobud)04.12.2021 13:21:22
i-nkr 40,0004.12.2021 13:21:22
Essi63kr 32,0003.12.2021 20:11:50
NORSTAMPSkr 27,0003.12.2021 18:35:41
zsozsokr 22,00 (Autobud)03.12.2021 18:35:29
NORSTAMPSkr 20,0003.12.2021 18:35:29
zsozsokr 15,0003.12.2021 17:43:45
NORSTAMPSkr 10,0003.12.2021 15:59:22
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (21117)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.