133 953
Auksjoner nå
70 647
Fastprisvarer
15 572
Salg i år
44 671
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Danmark AFA 1 Ferslew - verdi 780 NOK

Annonse nr: 3686647

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet03.12.2021 15:00:00         
Sluttet07.12.2021 22:28:00
Solgt forkr 500,00
500
  
Annonse vist67 ganger
Danmark AFA 1 Ferslew - verdi 780 NOK
Annonse nr: 3686647
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver gronnerod (1072)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
gronnerodkr 500,00 (Autobud)07.12.2021 22:15:30
sominskr 500,0007.12.2021 22:15:30
gronnerodkr 455,00 (Autobud)07.12.2021 22:15:18
sominskr 450,0007.12.2021 22:15:18
gronnerodkr 405,00 (Autobud)07.12.2021 22:15:02
sominskr 400,0007.12.2021 22:15:02
gronnerodkr 355,00 (Autobud)07.12.2021 22:14:23
sominskr 350,0007.12.2021 22:14:23
gronnerodkr 305,0007.12.2021 22:13:44
sominskr 300,00 (Autobud)07.12.2021 22:13:44
sominskr 255,0007.12.2021 21:56:18
gronnerodkr 250,00 (Autobud)07.12.2021 21:56:04
sominskr 250,0007.12.2021 21:56:04
gronnerodkr 111,00 (Autobud)07.12.2021 21:55:43
Oleb53kr 106,0007.12.2021 21:55:43
gronnerodkr 87,00 (Autobud)07.12.2021 14:37:33
terjedkr 82,0007.12.2021 14:37:33
gronnerodkr 75,00 (Autobud)06.12.2021 16:40:14
i-nkr 70,0006.12.2021 16:40:14
gronnerodkr 65,0006.12.2021 16:12:50
i-nkr 60,00 (Autobud)06.12.2021 16:12:50
i-nkr 55,0004.12.2021 16:46:20
Mr wowkr 50,00 (Autobud)04.12.2021 16:45:51
i-nkr 50,0004.12.2021 16:45:51
Mr wowkr 40,0004.12.2021 14:53:39
deok55kr 35,0004.12.2021 14:12:24
i-nkr 30,0003.12.2021 23:32:18
NORSTAMPSkr 25,00 (Autobud)03.12.2021 23:32:18
NORSTAMPSkr 20,00 (Autobud)03.12.2021 17:49:54
HighTower_2915kr 15,0003.12.2021 17:49:54
NORSTAMPSkr 10,0003.12.2021 17:43:16
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (21117)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.