133 953
Auksjoner nå
70 647
Fastprisvarer
15 572
Salg i år
44 671
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Danmark Postfærge AFA 15-23 - verdi 430 NOK

Annonse nr: 3686634

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet03.12.2021 15:00:00         
Sluttet07.12.2021 22:21:00
Solgt forkr 165,00
165
  
Annonse vist32 ganger
Danmark Postfærge AFA 15-23 - verdi 430 NOK
Annonse nr: 3686634
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver gronnerod (1072)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
gronnerodkr 165,0007.12.2021 21:25:35
tb50kr 160,00 (Autobud)07.12.2021 21:25:35
tb50kr 155,0007.12.2021 20:39:54
gronnerodkr 150,00 (Autobud)07.12.2021 20:39:28
tb50kr 150,0007.12.2021 20:39:28
gronnerodkr 130,00 (Autobud)07.12.2021 11:37:44
tb50kr 125,0007.12.2021 11:37:44
gronnerodkr 115,00 (Autobud)07.12.2021 11:37:21
tb50kr 110,0007.12.2021 11:37:21
gronnerodkr 105,00 (Autobud)07.12.2021 11:36:51
tb50kr 100,0007.12.2021 11:36:51
gronnerodkr 80,00 (Autobud)07.12.2021 11:36:32
tb50kr 75,0007.12.2021 11:36:32
gronnerodkr 65,00 (Autobud)07.12.2021 11:36:11
tb50kr 60,0007.12.2021 11:36:11
gronnerodkr 40,0006.12.2021 16:15:35
Soggebergetkr 35,00 (Autobud)05.12.2021 15:57:09
i-nkr 30,0005.12.2021 15:57:09
Soggebergetkr 15,0005.12.2021 14:53:22
i-nkr 10,0003.12.2021 23:33:38
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (21117)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.