133 953
Auksjoner nå
70 647
Fastprisvarer
15 572
Salg i år
44 671
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Danmark Postfærge AFA 16b - verdi 650 NOK

Annonse nr: 3686630

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet03.12.2021 15:00:00         
Sluttet07.12.2021 22:24:00
Solgt forkr 304,00
304
  
Annonse vist39 ganger
Danmark Postfærge AFA 16b - verdi 650 NOK
Annonse nr: 3686630
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver HighTower_2915 (998)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
HighTower_2915kr 304,00 (Autobud)07.12.2021 22:19:56
makkr 299,0007.12.2021 22:19:56
HighTower_2915kr 282,00 (Autobud)07.12.2021 22:18:25
makkr 277,0007.12.2021 22:18:25
HighTower_2915kr 272,00 (Autobud)07.12.2021 22:18:07
makkr 267,0007.12.2021 22:18:07
HighTower_2915kr 249,00 (Autobud)07.12.2021 22:16:21
makkr 244,0007.12.2021 22:16:21
HighTower_2915kr 238,00 (Autobud)07.12.2021 22:16:01
makkr 233,0007.12.2021 22:16:01
HighTower_2915kr 227,00 (Autobud)07.12.2021 22:15:34
makkr 222,0007.12.2021 22:15:34
HighTower_2915kr 194,00 (Autobud)07.12.2021 22:15:10
makkr 189,0007.12.2021 22:15:10
HighTower_2915kr 161,0007.12.2021 22:01:19
makkr 157,00 (Autobud)07.12.2021 22:01:19
makkr 156,0007.12.2021 00:58:53
peder48kr 151,0003.12.2021 23:50:55
knutfr1210kr 150,00 (Autobud)03.12.2021 23:50:55
knutfr1210kr 125,0003.12.2021 20:00:35
HighTower_2915kr 120,00 (Autobud)03.12.2021 20:00:35
HighTower_2915kr 105,00 (Autobud)03.12.2021 19:59:28
knutfr1210kr 100,0003.12.2021 19:59:28
HighTower_2915kr 65,00 (Autobud)03.12.2021 19:58:38
knutfr1210kr 60,0003.12.2021 19:58:38
HighTower_2915kr 10,0003.12.2021 17:47:49
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (21117)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.