133 782
Auksjoner nå
70 637
Fastprisvarer
15 549
Salg i år
44 611
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Danmark Avisporto AFA 11-20 - verdi 2.100 NOK

Annonse nr: 3686608

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet03.12.2021 15:00:00         
Sluttet07.12.2021 22:19:00
Solgt forkr 230,00
230
  
Annonse vist64 ganger
Danmark Avisporto AFA 11-20 - verdi 2.100 NOK
Annonse nr: 3686608
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver mak (4644)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
makkr 230,0007.12.2021 22:13:38
tb50kr 225,00 (Autobud)07.12.2021 22:13:38
tb50kr 220,0007.12.2021 20:32:45
makkr 219,00 (Autobud)07.12.2021 20:32:45
makkr 205,0007.12.2021 17:57:37
tb50kr 200,00 (Autobud)07.12.2021 17:57:37
tb50kr 190,00 (Autobud)07.12.2021 17:54:33
makkr 185,0007.12.2021 17:54:33
tb50kr 160,0007.12.2021 11:21:27
makkr 155,0007.12.2021 01:04:22
tb50kr 150,00 (Autobud)07.12.2021 01:04:22
tb50kr 135,0007.12.2021 00:04:45
Per og Gittekr 130,00 (Autobud)07.12.2021 00:04:20
tb50kr 125,0007.12.2021 00:04:20
Per og Gittekr 105,0006.12.2021 22:29:17
tb50kr 100,00 (Autobud)05.12.2021 13:26:51
i-nkr 100,0005.12.2021 13:26:51
tb50kr 80,0004.12.2021 11:21:05
peder48kr 75,00 (Autobud)04.12.2021 11:20:40
tb50kr 75,0004.12.2021 11:20:40
peder48kr 55,00 (Autobud)04.12.2021 11:20:09
tb50kr 50,0004.12.2021 11:20:09
peder48kr 35,0003.12.2021 23:57:57
tb50kr 30,00 (Autobud)03.12.2021 23:04:22
i-nkr 30,0003.12.2021 23:04:22
tb50kr 15,0003.12.2021 17:45:06
NORSTAMPSkr 10,0003.12.2021 15:59:02
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (21117)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.