133 953
Auksjoner nå
70 647
Fastprisvarer
15 572
Salg i år
44 671
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Danmark Avisporto AFA 1-10 - verdi 1.600 NOK

Annonse nr: 3686603

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet03.12.2021 15:00:00         
Sluttet07.12.2021 22:19:00
Solgt forkr 405,00
405
  
Annonse vist61 ganger
Danmark Avisporto AFA 1-10 - verdi 1.600 NOK
Annonse nr: 3686603
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver gronnerod (1072)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
gronnerodkr 405,00 (Autobud)07.12.2021 20:36:01
tb50kr 400,0007.12.2021 20:36:01
gronnerodkr 380,00 (Autobud)07.12.2021 20:35:30
tb50kr 375,0007.12.2021 20:35:30
gronnerodkr 365,00 (Autobud)07.12.2021 20:34:35
tb50kr 360,0007.12.2021 20:34:35
gronnerodkr 355,00 (Autobud)07.12.2021 20:34:10
tb50kr 350,0007.12.2021 20:34:10
gronnerodkr 330,00 (Autobud)07.12.2021 20:33:50
tb50kr 325,0007.12.2021 20:33:50
gronnerodkr 305,0007.12.2021 13:00:36
tb50kr 300,00 (Autobud)07.12.2021 13:00:36
tb50kr 255,0007.12.2021 00:12:25
gronnerodkr 250,00 (Autobud)07.12.2021 00:09:07
tb50kr 250,0007.12.2021 00:09:07
gronnerodkr 230,00 (Autobud)07.12.2021 00:08:45
tb50kr 225,0007.12.2021 00:08:45
gronnerodkr 205,00 (Autobud)07.12.2021 00:08:18
tb50kr 200,0007.12.2021 00:08:18
gronnerodkr 180,00 (Autobud)07.12.2021 00:07:50
tb50kr 175,0007.12.2021 00:07:50
gronnerodkr 155,00 (Autobud)07.12.2021 00:07:25
tb50kr 150,0007.12.2021 00:07:25
gronnerodkr 125,0006.12.2021 16:19:10
tb50kr 120,00 (Autobud)06.12.2021 03:59:30
NORSTAMPSkr 115,0006.12.2021 03:59:30
tb50kr 110,0005.12.2021 15:40:20
Soggebergetkr 105,00 (Autobud)05.12.2021 15:39:53
tb50kr 100,0005.12.2021 15:39:53
Soggebergetkr 85,0005.12.2021 14:55:32
tb50kr 80,00 (Autobud)05.12.2021 14:55:32
tb50kr 60,0004.12.2021 11:22:00
peder48kr 56,00 (Autobud)04.12.2021 11:22:00
peder48kr 45,00 (Autobud)04.12.2021 09:30:36
i-nkr 40,0004.12.2021 09:30:36
peder48kr 35,0003.12.2021 23:56:16
i-nkr 30,00 (Autobud)03.12.2021 23:56:16
i-nkr 25,0003.12.2021 23:34:26
tb50kr 20,00 (Autobud)03.12.2021 23:34:26
tb50kr 10,0003.12.2021 17:52:52
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (21117)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.