133 627
70 698
16 306
46 470

Ung mann i tyrolerhatt - St. HAMBURG 22.12.04

Annonse nr: 3685873

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/alderspreg/småknekk.

Stemplet Hamburg 22-12-1904 og sendt til Stavanger/Norge.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet02.12.2021 10:09:55
Sluttet10.12.2021 20:22:00
Annonse nr: 3685873

Karakterer (13623)