133 876
72 997
21 041
58 676

Han står så drömmande stilla, Hvad... - Datert 7-9-05

Annonse nr: 3685854

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk/alderspreg.

Bursdagshilsen datert 7-9-(19)05.

Seri. Herzlieb' No. 1938.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
6
Startet02.12.2021 10:04:30
Sluttet10.12.2021 20:04:00
Solgt forkr 6,00
6

Annonse nr: 3685854
Høyeste Budgiver baronen50 (22507)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 6,0009.12.2021 13:11:05

Karakterer (13695)