135 885
89 991
27 893
93 945

67. ** Prima postfrisk, arkmarg venstre side. (SK 1100)

Annonse nr: 3685186

Type 4. Se også våre andre objekter

Vi garanterer både for kvalitet og ekthet av objektene vi selger. Dersom kunden av en eller annen grunn ikke er fornøyd med objektet er det 14 dagers full returrett (14 dager etter mottakelsen hos kunden). I tilfelle ber vi kunden ta kontakt på forhånd slik at forhold rundt returen kan avtales (kompensasjon, returadresse, osv.). Dersom det er vi som har gjort en feil dekker vi kostnad for evt. retur. Dersom kunden vil returnere et objekt uten at vi kan lastes for dette valget, ber vi om at kunden selv dekker returporto.
Objektets tilstand
Salgspriskr 950,00
950
Annonse vist76 ganger
Referanse nr/#finn aune
Annonse nr: 3685186
Selger:  FinnAune

Medlem siden: 08.03.2019
Sted: OSLO
Karakterer
finnaune(13237)
99,98% positive tilbakemeldinger.
fafluck (8332)
99,75% positive tilbakemeldinger.