133 674
70 738
13 369
37 749

Forelsket par (Serie 6) - Julehilsen 1917

Annonse nr: 3684832

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet/postgått So**** - Julehilsen datert 1917.

Ingen utgiverdata - Serie 6.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
8
Startet01.12.2021 23:49:37
Sluttet10.12.2021 19:54:00
Annonse vist1 ganger
Annonse nr: 3684832

Karakterer (13606)