133 674
70 738
13 369
37 749

Dame med blomster i håret (No. 2562) - Postgått 1908

Annonse nr: 3684814

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Kristiania 11-11-1908.

No. 2562.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
8
Startet01.12.2021 23:41:13
Sluttet10.12.2021 19:26:00
Annonse vist0 ganger
Annonse nr: 3684814

Karakterer (13606)