134 635
70 926
14 841
41 510

Forelsket par (4894/1) - St. KRISTIANIA 1.3.12

Annonse nr: 3684804

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Kristiania 1-3-1912.

4894/1.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
6
Startet01.12.2021 23:36:31
Sluttet10.12.2021 19:10:00
Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 3684804

Karakterer (13612)