133 758
Auksjoner nå
71 789
Fastprisvarer
19 729
Salg i år
54 926
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Island AFA 158-66 - verdi 1.350 NOK

Annonse nr: 3684608

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet03.12.2021 15:00:00         
Sluttet07.12.2021 22:15:00
Solgt forkr 155,00
155
  
Annonse vist35 ganger
Island AFA 158-66 - verdi 1.350 NOK
Annonse nr: 3684608
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Soggeberget (8559)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Soggebergetkr 155,0007.12.2021 22:06:27
preinkr 150,00 (Autobud)07.12.2021 22:06:27
preinkr 140,00 (Autobud)07.12.2021 19:24:46
Soggebergetkr 135,0007.12.2021 19:24:46
preinkr 130,00 (Autobud)07.12.2021 19:23:41
Soggebergetkr 125,0007.12.2021 19:23:41
preinkr 115,0007.12.2021 07:38:08
Soggebergetkr 110,00 (Autobud)07.12.2021 07:37:52
preinkr 105,0007.12.2021 07:37:52
Soggebergetkr 85,00 (Autobud)07.12.2021 07:37:36
preinkr 80,0007.12.2021 07:37:36
Soggebergetkr 55,0005.12.2021 16:05:37
preinkr 50,0005.12.2021 06:57:44
peder48kr 45,00 (Autobud)05.12.2021 06:57:44
peder48kr 35,00 (Autobud)04.12.2021 13:21:39
i-nkr 30,0004.12.2021 13:21:39
peder48kr 25,00 (Autobud)03.12.2021 23:03:58
i-nkr 20,0003.12.2021 23:03:58
peder48kr 10,0003.12.2021 22:01:45
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (21151)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.