124 289
76 991
193 311
621 392

NK261/268 postfrisk, 6 forskjellige V-merker m/vm

Annonse nr: 3678788

Prima postfriske merker. Katalogpris kr. 48,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 12,00
12
Startet04.04.2022 19:35:59
Sluttet18.04.2022 19:35:59
Solgt forkr 12,00
12

Annonse vist21 ganger
Annonse nr: 3678788
Høyeste Budgiver Kalix (12703)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 12,0010.04.2022 03:15:15
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9603)