134 138
70 756
14 074
39 500

20 postfriske A-post Verden (NOK 660), til portobruk!!

Annonse nr: 3677856

20 postfriske A-post Verden (NOK 660), til portobruk!! Merkene er garantert postfriske og kommer fra frimerkehefter og årsett. Scan er kun en illustrasjon, merkene som leveres vil nødvendigvis ikke være de som er avbildet. Kun reell porto tilkommer kjøp nå prisen.

For postkort, se beskrivelse hvor vidt kortet er UB (ubrukt) eller brukt. For frimerker og brev se scan for kvalitet og tagging. Returrett for feil som ikke er beskrevet eller fremkommer av scan. Porto belastes kjøper etter postens satser + 5 kr. Minimum kr. 24 per forsendelse. Tar ikke ansvar for objekter som blir skadet eller borte under postgangen. Forsendelser med samlet tilslagssum på 1000 kr eller mer sendes i Norgespakke/rekommandert brev, dersom ikke annet avtales.
Objektets tilstand
AuksjonstypeD
Utropspriskr 385,00
385
Antall tilgjengelig: 2 stk.
Startet05.12.2021 11:05:21
Sluttet07.12.2021 11:05:21
Annonse nr: 3677856
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (5770)