132 358
77 632
244 258
788 203

NK300/306 Quisling/Rikstinget komplett postfrisk

Annonse nr: 3676763

Prima postfriske merker. Katalogpris kr. 165,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 50,00
50
Startet06.02.2022 19:21:45
Sluttet20.02.2022 19:21:45
Solgt forkr 50,00
50

Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 3676763
Høyeste Budgiver Ento (344)  Se budgivers karakterbok
Entokr 50,0009.02.2022 20:05:23
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9653)