130 852
77 654
244 716
789 217

NK176 postfrisk

Annonse nr: 3676714
NK176 postfrisk

Prima postfriskt merke, med god tagging og lim. Katalogpris kr.30,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 10,00
Startet06.02.2022 19:21:42
Sluttet20.02.2022 19:21:42

NK176 postfrisk
Annonse nr: 3676714
Høyeste Budgiver Ento (344)  Se budgivers karakterbok
Entokr 10,0009.02.2022 20:06:12
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9653)