134 194
70 776
13 889
39 313

God Jul (Oppi 7253/13) - St. LILLESTRØM 18-12.72

Annonse nr: 3673533

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Lillestrøm 18-12-1972.

Oppi 7253/13.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
20
Startet27.11.2021 14:35:28
Sluttet07.12.2021 19:12:00
Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 3673533

Karakterer (13608)