134 634
70 926
14 841
41 517

259 .**. Prima postfrisk 4-blokk 20+80 øre Legion

Annonse nr: 3673521

202383

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet01.12.2021 12:00:00
Sluttet28.12.2021 21:16:00
Solgt forkr 750,00
750

Annonse vist203 ganger
Referanse nr/#katalog001
Annonse nr: 3673521
Høyeste Budgiver Terje 1234 (27)  Se budgivers karakterbok
Terje 1234kr 750,0013.12.2021 19:40:27
Berginkr 700,00 (Autobud)13.12.2021 19:40:04
Terje 1234kr 700,0013.12.2021 19:40:04
Berginkr 600,0006.12.2021 00:20:38
Hoggerudkr 550,00 (Autobud)06.12.2021 00:20:38
Hoggerudkr 425,00 (Autobud)05.12.2021 17:34:51
solheim9kr 400,0005.12.2021 17:34:51
Hoggerudkr 322,0005.12.2021 13:29:37
solheim9kr 310,00 (Autobud)05.12.2021 13:29:37
solheim9kr 247,00 (Autobud)03.12.2021 17:31:30
zsozsokr 222,0003.12.2021 17:31:30
solheim9kr 131,00 (Autobud)03.12.2021 17:31:18
zsozsokr 111,0003.12.2021 17:31:18
solheim9kr 36,00 (Autobud)03.12.2021 17:31:05
zsozsokr 33,0003.12.2021 17:31:05
solheim9kr 13,00 (Autobud)03.12.2021 17:30:52
zsozsokr 11,0003.12.2021 17:30:52
solheim9kr 3,0002.12.2021 07:53:22
alffrankkr 1,0001.12.2021 22:16:37
Selger:  NORSTAMPS

Medlem siden: 18.04.1999
Karakterer (9939)