133 998
70 892
19 200
52 509

Postkort - sign.- Liten kone -

Annonse nr: 3667570

Stemplet Kristiania 1919 i småformat -

nr 984

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet23.11.2021 18:03:19
Sluttet30.11.2021 17:56:00
Solgt forkr 12,00
12

Annonse vist23 ganger
Annonse nr: 3667570
Høyeste Budgiver baronen50 (22438)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 12,00 (Autobud)23.11.2021 19:34:14
birgholkr 12,0023.11.2021 19:34:14
baronen50kr 10,0023.11.2021 19:31:03
Selger:  Samler72

Medlem siden: 30.07.2015
Sted: Kråkerøy
Karakterer (6070)