132 892
61 644
221 899
587 973

NK 969 - Lundavang Molde

Annonse nr: 3667098

Pent fullstemplet merke, se bildet

Hei, og velkommen til mine auksjoner.
Jeg gjør mitt beste for å beskrive hvert objekt, (feil, mangler m.m.) og håper du vil bli fornøyd.

Lykke til med budgivning.

Etter auksjonsslutt vil du motta en mail med den info som trengs for å gjennomføre handelen.

Porto etter postens satser + 2kr for emballasje. Jeg samsender auksjoner vunnet samme dag.

Mvh Kenneth

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00

Slutter06.12.2021 21:30:00
Bud nåkr 10,00

Annonse vist30 ganger

Høyeste Budgiver RVN64 (2195)  Se budgivers karakterbok
RVN64kr 10,0023.11.2021 21:44:13
Selger:  Børnern_no10

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (531)  Se selgers karakterbok