126 689
86 089
106 701
341 953

NK : 342. Røde Kors. 1945. **

Annonse nr: 3662755
1945
1945

Norge

Postfrisk

Se bilde.

Objektets tilstand
Salgspriskr 4,00
4
Annonse vist12 ganger
Referanse nr/#702b
NK : 342. Røde Kors. 1945. **
Annonse nr: 3662755

Karakterer (4144)