134 210
70 910
14 878
42 089

Godt nytaar ; Fest i mørklagt gate

Annonse nr: 3662065

Ubrukt kort ( Made in Austria) med et ganske uvanlig motiv på den tiden

Antydning til krakelering og litt hjørneslitasje (se bilder)

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
25
Startet23.12.2021 20:20:21
Sluttet03.01.2022 20:20:21
Solgt forkr 25,00
25

Annonse vist33 ganger
Annonse nr: 3662065
Høyeste Budgiver alffrank (3710)  Se budgivers karakterbok
alffrankkr 25,0026.12.2021 10:47:43
Selger:  visk

Medlem siden: 23.07.2009
Sted: Hønefoss
Karakterer (869)