133 759
70 710
16 364
46 664

Norge, Lot postfriske 4-blokker

Annonse nr: 3660089

Forskuddsbetaling. Postens satser. Flere vunnede auksjoner sendes samlet. Ønskes sendingen som rek. eller pakke må jeg ha beskjed. Sjekk bilde før budgiving. Problemer løses ved kontakt. Har konto i Norge og Danmark. Tar også betaling på VIPPS eller i NOK, DKK, SEK, Euro og US$. Etter avtale kan det kan samles opp fra flere auksjoner for samlet forsendelse.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet19.11.2021 18:05:08
Sluttet08.12.2021 19:02:00
Solgt forkr 125,00
125

Annonse vist112 ganger
Annonse nr: 3660089
Høyeste Budgiver Terje 1234 (27)  Se budgivers karakterbok
Terje 1234kr 125,0008.12.2021 15:46:51
filatelikr 105,0008.12.2021 15:43:49
Terje 1234kr 100,00 (Autobud)08.12.2021 15:43:49
Terje 1234kr 95,00 (Autobud)07.12.2021 02:47:02
solheim9kr 85,0007.12.2021 02:47:02
Terje 1234kr 75,0006.12.2021 17:12:27
Mr wowkr 70,0006.12.2021 08:40:38
Terje 1234kr 65,00 (Autobud)06.12.2021 08:40:27
Mr wowkr 60,0006.12.2021 08:40:27
Terje 1234kr 55,0005.12.2021 22:46:44
Mr wowkr 50,00 (Autobud)02.12.2021 18:02:15
Blafjellakr 50,0002.12.2021 18:02:15
Mr wowkr 36,0028.11.2021 10:17:50
Blafjellakr 33,00 (Autobud)25.11.2021 18:41:05
erpetrankr 32,0025.11.2021 18:41:05
Blafjellakr 29,00 (Autobud)25.11.2021 18:40:49
erpetrankr 26,0025.11.2021 18:40:49
Blafjellakr 24,00 (Autobud)24.11.2021 18:48:05
Kalixkr 22,0024.11.2021 18:48:05
Blafjellakr 12,0022.11.2021 16:38:01
Frodekokkinkr 10,0019.11.2021 18:40:09
Selger:  Stamper07

Medlem siden: 30.08.2014
Sted: Vear
Karakterer (622)