132 063
77 662
242 378
780 866

NK : 236. Nansen II. (1940) **

Annonse nr: 3656761

Norge.

Postfrisk.

Se bilde.

Objektets tilstand
Salgspriskr 15,00
15
Annonse vist55 ganger
Referanse nr/#580a

Karakterer (5345)