134 685
73 091
21 258
60 100

NK 229,31-32. POSTFRISK** (235,-)

Annonse nr: 3655369

PEN NORMALKVALITET.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet22.11.2021 12:00:00
Sluttet14.12.2021 18:00:00
Solgt forkr 22,00
22

Annonse vist20 ganger
Annonse nr: 3655369
Høyeste Budgiver Rott (850)  Se budgivers karakterbok
Rottkr 22,00 (Autobud)13.12.2021 15:57:16
oeiholmekr 20,0013.12.2021 15:57:16
Rottkr 17,00 (Autobud)09.12.2021 13:57:55
oeiholmekr 15,0009.12.2021 13:57:55
Rottkr 7,0027.11.2021 13:15:20
Alinuskakr 6,00 (Autobud)27.11.2021 13:15:20
Alinuskakr 1,0026.11.2021 17:09:37

NFVerifisert
Karakterer (21687)