135 170
70 866
14 306
40 674

MONACO. AFA 349-57. (Alle auksjoner nedsatt utrop)

Annonse nr: 3648311

POSTFRISK**

AFA. 950,-

Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00
100
Startet13.11.2021 07:27:07
Sluttet21.11.2021 18:12:00
Solgt forkr 120,00
120

Annonse vist25 ganger
Annonse nr: 3648311
Høyeste Budgiver Roya (3141)  Se budgivers karakterbok
Royakr 120,0020.11.2021 11:58:58
NORSTAMPSkr 100,0013.11.2021 11:23:50

NFVerifisert
Karakterer (21534)